Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Шалений матч Іспанії та Бразилії: шедевр Ольмо, рятівний гол Пакета на 90+7
ВІДЕО

Шалений матч Іспанії та Бразилії: шедевр Ольмо, рятівний гол Пакета на 90+7

17-річний Ендрік забив перший гол на «Сантьяго Бернабеу».

Автор — Nikita Pedchenko
27 березня, 01:05

26 березня Іспанія у товариському поєдинку зіграли в нічию зі збірною Бразилії (3:3). Матч відбувся на «Сантьяго Бернабеу».

Вже на 12-й хвилині капітан Родрі відкрив рахунок, реалізувавши пенальті, яке заробив 16-річний Ямаль.

На 36-й Ямаль вже асистував на Ольмо, який подвоїв перевагу іспанців після шикарного сольного проходу.

Бразильці зібралися й ще до кінця першого тайму забили один м'яч. Родріго зловив голкіпера на помилці й перекинув його.

Вже через п'ять хвилин після початку другого тайму бразильці зрівняли рахунок. Ендрік влучно пробив по м'ячу в один дотик. Цікаво, що це перший гол для 17-річного бразильця на «Сантьяго Бернабеу», проте у футболці збірної.

На 87-й «червона фурія» знову заробила пенальті, цього разу сфолили на Карвахалі, а Родрі оформив дубль з 11-метрових.

Лукас Пакета врятував свою збірну від поразки, забивши на 90+7-й хвилині. 26-річний бразилець реалізував пенальті, перегравши Сімон у цій дуелі.