Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/💥 ЦЕ. ПРОСТО. ФАНТАСТИКА! «Челсі» та «Ман Сіті» забили по чотири – Мудрик теж долучився до феєрії

Палмер врятував матч для лондонців, забивши на 90+5 рідному клубу.

Блог — Телевізор
12 листопада, 22:30
25

Центральний матч 12-го туру АПЛ подарував вогняну перестрілку «Челсі» та «Манчестер Сіті». Кожна команда забила чотири голи, а поєдинок, який згадуватимуть, передивлятимуться та крутитимуть в усіх нарізках хайлайтів ще принаймні кілька років, загалом справедливо закінчився внічию.

«Челсі»: Санчес – Кукурелья, Т. Сілва, Дісасі, Джеймс (к) (Густо, 65) – Енцо (Мудрик, 65), Кайседо (Броя, 90), Галлахер – Стерлінг, Джексон (Угочукву, 90+6), Палмер

«Ман Сіті»: Едерсон – Гвардіол, Аканджі, Діаш, Вокер (к) – Б. Сілва, Родрі - Доку (Гріліш, 59), Альварес (Ковачіч, 79), Фоден – Голанд

🔹 Гру почав гостріше «Челсі», але рахунок у зустріч відкрив «Манчестер Сіті».

На 20-й хвилині Кукурелья ось так притримав руками Голанда у власному карному:

Через що й привіз пенальті у власні ворота, яке сам Ерлінг і виконав.

🔹 Господарі горювали недовго. Через чотири хвилини Тьяго Сільва – один з трьох гравців, які залишились у «Челсі» зі складу, який два роки тому перемагав «Сіті» у фіналі ЛЧ, – вдало замкнув подачу Галлахера з кутового.

🔹 А ще за вісім хвилин «сині» й зовсім вийшли вперед. Гвардіол не впорався з перехопленням передачі Палмера на Джеймса в штрафний, Ріс миттєво цим скористався і прострілив на дальню на Стерлінга. Рахім гол у ворота колишньої команди намагався не дуже бурхливо святкувати.

🔹 Втім, у кращому гуморі на перерву пішли саме гості, адже змогли зрівняти рахунок ще в першому таймі. Це Аканджі на першій доданій хвилині також головою замкнув навіс Бернарду Сілви.

🔹 Команди розпочали другий тайм так, наче й не йшли на перерву. «Сіті»знову вийшов уперед в рахунку, коли Голанд на 47-й хвилині заїхав у ворота разом з мʼячем, замикаючи простріл Альвареса.

🔹 Ні, на цьому команди, звісно, й не думали зупинятись. Особливо, господарі. Почеттіно в середині другого тайму зняв центрального півзахисника Енцо, щоб випустити в напад ще одного гравця. Ним виявився Михайло Мудрик.

І це дало плоди. Михайло незабаром після виходу на поле розігнав гольову атаку, яку влучним ударом на добиванні закінчив Ніколас Джексон.

🔹 Далі Гвардіола спробував заспокоїти цю божевільну гру, випустивши замість Альвареса Ковачіча в центр поля. Тим паче, перед цим гості саме мало не пропустили, коли Густо пробив над воротами з вигідної позиції.

Але користь «Манчестер Сіті» це принесло і попереду, коли Родрі в кінці зустрічі з допомогою рикошету від Сілви забив четвертий гол манчестерців і сьомий у зустрічі.

🔹 Це спонукало Почеттіно зняти опорника Кайседо та випустити ще одного нападника, Армандо Брою. І це знову спрацювало.

Албанець за кілька хвилин заробив пенальті, його збив Діаш у своєму штрафному. Штатний пенальтист «Челсі» та вихованець «Сіті» Коул Палмер не схибив. 4:4

Це був останній гол у грі, але не останній гострий момент – Кайл Вокер міг виривати перемогу для містян, але змарнував потенційно дуже небезпечний штрафний.

🔹 Михайло Мудрик за свої пів години на полі відзначився насамперед розігнаною атакою в третьому голі «Челсі».

Оцінка FotMob: – 6.1

🔹 На перерву на матчі збірних «Сіті» йде лідером таблиці АПЛ (28 очок), але перевага над переслідувачами в хлопців Гвардіоли мінімальна – «Ліверпуль» та «Арсенал» відстають всього лише на один бал, а «Тоттенгем» – на два.