Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/«Шахтар» у дебютному матчі Пушича програв «Барселоні». Пропустили знову двічі до перерви – і не відігралися

Дебютний гол Судакова в ЛЧ не врятував.

25 жовтня, 22:15
52

«Шахтар» в третьому турі групового етапу Ліги чемпіонів програв на виїзді «Барселоні» – 2:1.

Підопічні Марино Пушича, який провів дебютний матч на чолі донецького клубу, як і в попередньому поєдинку турніру проти «Антверпена» пропустили двічі ще до перерви, але відігратись уже не змогли, попри гол Судакова у другому таймі.

«Барселона»: тер Стеґен - Алонсо (Бальде, 71), Мартінес (Крістенсен, 82), Араухо, Канселу - Ромеу, Гюндоган, Фермін (Касадо, 82) - Фелікс (Ґіу, 75), Ямаль, Торрес

«Шахтар»: Різник - Азаров, Матвієнко, Бондар, Конопля - Степаненко, Бондаренко - Судаков, Криськів (Невертон, 63), Зубков - Сікан (Келсі, 71)

🔹 Як і очікувалось, «Барселона» з перших хвилин почала конвертовувати статус фаворита матчу у рахунок на табло. Господарі навіть з суттєвими кадровими втратами та, зокрема, без головного бомбардира Роберта Левандовського, ще в першому таймі забили двічі у ворота Різника.

«Шахтар» протримався півгодини, а далі каталонці почали реалізовувати моменти, які регулярно створювали. На 28-й хвилині Ферран Торрес добив мʼяч після удару Ферміна Лопеса, який влучив у стійку.

У вболівальників гостей залишались надії, що в момент передачі Гюндогана на Торреса, останній перебував у офсайді, але судді ВАР ці сподівання нівелювали після перевірки епізоду.

🔹 Через вісім хвилин ця ж парочка змайструвала й другий гол «Шахтаря» та його новоспеченого тренера Марино Пушича. Ферран віддав, а Фермін пробив з лінії штрафного у верхній кут воріт донеччан. Мʼяч знову влучив у каркас, але цього разу зрикошетив у сітку за спиною Різника.

Закономірний результат першого тайму, в якому «Барселона» завдала чотири удари у створ воріт «Шахтаря» (9 загалом), тоді як у гірників за 45 хвилин був лише один постріл, але й той заблокований.

Печальна тенденція для донецького клубу, який у третьому матчі ЛЧ поспіль пропускає мінімум двічі ще в першому таймі.

🔹 Як і в матчі 2-го туру ЛЧ, по перерві «Шахтар» відчутно додав у грі попереду. І це дало свої плоди на 62-й хвилині. Азаров класним пасом вивів Судакова на рандеву з тер Стеґеном, і Георгій, який і розігнав цю швидку атаку, не схибив.

Цей гол став дебютним для Судакова у Лізі чемпіонів.

🔹 Але цей мʼяч не допоміг гостям Барселони перехопити ініціативу. Навпаки, господарі у відповідь створили ще більше небезпеки біля воріт суперника. Чого варті тільки голи того ж Торреса та Лопеса, які забили з офсайду, та черговий удар Ферміна у стійку.

Завершував матч «Шахтар» у взаємних з «Барселоною» атаках, але рахунок більше не змінився.