Tribuna/Баскетбол/Блоги/Spicy Jam/😱 Божевілля у матчі збірної: розгубили «+25», ледь не програли шаленим кидком через руки – але Кравцов врятував всіх за 0,6 до сирени
Відео

Пощастило.

Блог — Spicy Jam
12 серпня, 19:31
1

Баскетбольна збірна України стартувала у попередній кваліфікації Олімпіади-2024 неймовірно драматичним матчем із Болгарією.

Хоча його початок не обіцяв нашим хлопцям жодних проблем. Навпаки – гра у стартові 15-16 хвилин була неймовірно впевненою, а перевага підопічних Віталія Степановського сягала космічних 25 очок.

Втім, збірна України не була б собою, якби не створила собі проблеми. Фол-трабл обох номінальних центрових, прикрі втрати, неочевидні рішення Олександра Ковляра (із 25 очками він став найрезультативнішим гравцем поєдинку, однак його ефективність – 9/22 з гри та чотири втрати – залишала бажати кращого) і Брендон Янг допомогли болгарам створити камбек та повернутися в гру.

На останній хвилині основного часу вони спочатку скоротили власне відставання до мінімального, а потім забили ось таку шалену трійку за 1,8 секунди до завершення четвертої чверті – постарався 30-річний Алекс Сімеонов:

Це було перше та єдине лідерство Болгарії у матчі, програти який подібним чином було б неймовірно прикро.

Але Україна і не програла: Степановський взяв тайм-аут, підготувавши закидання у фарбу на В’ячеслава Кравцова, 35-річний бігмен виловив передачу В’ячеслава Петрова та забив із фолом, зрівнявши рахунок:

Бонусний штрафний Слава не влучив і не зміг ефектно виграти зустріч для збірної в основний час. Однак подарував їй переможний у підсумку овертайм (80:71), який колишній гравець НБА додивлявся вже із лави для запасних, отримавши своє п’яте персональне зауваження.

За 17 хвилин на майданчику Кравцов набрав 8 очок, зробив 2 підбирання, 2 асисти та поставив 3 блоки – це найкращий показник серед всіх учасників зустрічі. Але є і прикра новина – автор вирішального асисту Петров був змушений залишити майданчик через пошкодження перед початком овертайму, і його подальша участь в олімпійському відборі тепер знаходиться під питанням.

Наступна гра України у прекваліфієрі – вже у неділю, 13 серпня, проти Ісландії.

Відео: XSport