Tribuna/Футбол/Блоги/Динамо-Онлайн/😤 «Динамо» вирвало 3 очки попри червону Волошина та майже фатальні промахи Ваната – врятував Бражко
Video

Кияни ледь уникнули чергової втрати очок – 1:0 з «Олександрією».

13 квітня, 22:45
27

«Динамо» за надскладних обставин все ж вирвало перемогу над «Олександрією» у 24-му турі УПЛ – 1:0 з втраченими моментами, червоною карткою та двома повітряними тривогами (півтори години та 40 хвилин).

🔹 «Динамо» до першої тривоги втратило одразу кілька шансів відкрити рахунок – спочатку Волошин погано прийняв м‘яч та пробивав з гострого кута:

🔹А на 29-й удару Ваната не вистачило буквально кількох сантиметрів точності:

🔹 «Олександрія» свою можливість мала на кутовому після відновлення гри:

І якраз цей стандарт призвів до контратаки та промаху Ваната, який міг стати фатальним – форвард не влучив по м‘ячу з передачі Волошина:

🔹 Ситуація для «Динамо» погіршилася прямо перед свистком на перерву. На 45-й хвилині Волошин отримав від арбітра Деревінського першу жовту, а через 2 хвилини – другу та відповідно червону за удар ліктем у верховій боротьбі:

🔹 Кияни почали діяли другим номером та мали новий шанс перед другою тривогою – Шевченко покинув лінію воріт, але Шапаренко не зміг перекинути голкіпера:

🔹 Проте одразу після другого відновлення гри «Динамо» забило. Уся заслуга – Бражка. Володимир відібрав м‘яч, протягнув його, віддав не найкращий пас, але на відскоку з лівої пробив у верхній кут.

Цей епізод з відбором переглядав ВАР – повтори, ймовірно, показали арбітру, що Кравченко сам влучив у ногу Бражку, після цього підкосившись, а не навпаки:

🔹 На 79-й хвилині Ванат, здавалося, виправився за помилки – замкнув простріл Шапаренка:

Але цей гол скасували через офсайд у Миколи:

🔹 Рахунок 1:0 підопічним Шовковського таки вдалося втримати.

Завдяки цій важкій перемозі «Динамо» зберігає хоча б якісь надії на боротьбу за чемпіонство. «Шахтар» до кінця туру не зможе відірватись більше, ніж на 4 очки, які між командами є зараз. Гірники у неділю зіграють з «Ворсклою» о 13.00.

Повна таблиця УПЛ – тут.

🔹 «Олександрія» натомість поступилася вдруге поспіль – до цього у 2024-му було 4 матчі без поразок та технічні 0:3 від «Шахтаря» (зіграли 0:0).