Tribuna/Футбол/Блоги/Динамо-Онлайн/Ярмоленко провів перший офіційний матч за 182 дні та забив – а «Динамо» розбило «Ворсклу» 5:1
Відео

Кияни вже вдруге перемогли з таким рахунком при Шовковському.

31 березня, 23:39
6

Олександр Шовковський продовжує перемагати – «Динамо» у 22-му турі УПЛ розбило «Ворсклу» з рахунком 5:1.

🔹 «Динамо» вийшло вперед зусиллями Ваната, який забив свій 11-й гол у чемпіонаті та ще більше відірвався від Олександра Філіппова (8) у гонитві бомбардирів. Форвард класно прийняв м‘яч після дальньої передачі Сироти, обіграв голкіпера та влучив у порожні ворота:

🔹 На 36-й хвилині матч перервала повітряна тривога – загалом команди мали понад дві години паузи, адже після кількох відбоїв загроза з‘являлася одразу через кілька хвилин.

🔹 Після відновлення гри кияни подвоїли перевагу – Бражко підібрав м‘яч при кутовому та точно пробив у нижній кут:

🔹 «Динамо» добило «Ворсклу» вже на старті другого тайму – знову корисна дія від Ваната, цього разу зароблений пенальті, який реалізував Шапаренко:

🔹 На 66-й хвилині відбулася, напевно, найголовніша подія вечора – свій перший офіційний матч за 182 дні (з 1-го жовтня) зіграв Андрій Ярмоленко, замінивши Кабаєва.

Кияни після цього заново понеслись – Шапаренко на 77-й елегантно перекинув воротаря після сольного ривка Волошина по флангу та передачі у карний:

🔹 Ярмоленко прийняв виклик та відсвяткував своє повернення голом – на 78-й у такому ж стилі переграв Ісенка, але зі складнішої позиції:

🔹 «Ворскла» забила м‘яч престижу на 83-й – відзначився Ковталюк.

🔹 Востаннє кияни забивали 5 голів у травні 2023-го – тоді командою за відсутності Мірчі Луческу також керував Шовковський.

🔹 «Динамо» – четверте у таблиці УПЛ, але зіграло на три матчі менше, ніж «Кривбас» і «Дніпро-1», від яких відстає на 5 та 1 пункт відповідно.

За «втраченими» кияни поступаються лише «Шахтарю» – на 2 очки, якщо виграють усі перенесені матчі. Повна таблиця УПЛ – тут.