Tribuna/Футбол/Блоги/Динамо-Онлайн/Молодий воротар «Динамо» врятував киян у моменті, де вже було мінімум шансів уникнути пропущеного м'яча 😱

Але у Валентина Моргуна були інші плани 😎

26 лютого 2023, 21:40

26 лютого «Динамо» зіграло внічию з «Валмієрою» (1:1) в останньому товариському матчі на зимових зборах у 2023 році.

Киянам стараннями Віталія Буяльського вдалося першими забити, але вже за дві хвилини латвійський колектив відновив інтригу переможця матчу, яка протрималася до кінця гри – найсильнішого визначити так і не вдалося.

Загалом гра пройшла на зустрічних курсах, моменти упродовж зустрічі мали обидві команди, тож на перший план вийшла гра воротарів. Ворота «Динамо» у цьому матчі захищав 21-річний Валентин Моргун, який видав приголомшливий матч, зробивши кілька солідних сейвів.

А в епізоді, який стався на 74-й хвилині, молодий воротар зробив неможливе, коли всім уже здалося, що від пропущеного голу київським клуб уже нічого не врятує. Але у Моргуна були інші плани.