Tribuna/Баскетбол/Блоги/На уровне и под эгидой/Передача спиною до адресата у падінні та елегантний реверс-данк. Красивий хайлайт «Прометея» у Вищій лізі
Відео

Змусили тренера суперників миттєво взяти тайм-аут.

28 жовтня, 20:30
1

«Прометей» здобув свою п'яту поспіль перемогу на старті сезону Вищої ліги, перегравши у Пущі-Водиці сумську команду «СумДУ».

Ця зустріч виявилася найближчою з усіх матчів «Прометея» у Вищій лізі. Цього разу підопічні Олександра Пащенка здобули перемогу із різницею «+25» (85:60) та навіть програли заключну чверть (14:16).

Однак перед цим, наприкінці третьої чверті, «Прометею» вдалося організувати дуже видовищний хайлайт, спіймавши суперників на помилці. Фігурантами епізоду стали брати Микита та Максим Безими.

Микита, знаходячись спиною до адресата пасу, у падінні віддав асист Максиму, який вибіг сам на сам із кошиком та поставив своєрідний реверс-данк згори. Після цього головний тренер «СумДУ» миттєво взяв тайм-аут.

Саме ця третя чверть стала найбільшим провалом сумської команди в матчі. За 10 хвилин підопічні Ярослава Ковальова зуміли набрати лише вісім очок, пропустивши 27.

Найрезультативнішим гравцем матчу став Денис Клевзуник. У нього 20 очок, шість підбирань, три асисти та 90% реалізації кидків з гри.

Скриншоти: YouTube-канал ФБУ