Tribuna/Баскетбол/Блоги/Rim Protection/Вестбрук епічно набрав свої перші очки проти «Клівленда»: сам перехопив м’яч, додав у кільце, показав жест «too small» супернику

А потім ще й потанцював після успішного проходу під кільце.

Блог — Rim Protection
7 листопада 2022, 17:17
2

«Лейкерс» зазнав чергової поразки у сезоні НБА – її команді Дарвіна Гема завдав колишній клуб Леброна «Клівленд».

Вже традиційно «озерники» розпочали без Расселла Вестбрука у стартовій п’ятірці. Захисник вийшов з лави запасних та одразу епічно набрав свої перші очки – сам перехопив м’яч, віддав пас Девісу, а коли Ентоні не влучив, сам додав м’яч у кільце, вигравши підбирання у Леверта. «Клівленд» взяв тайм-аут, а Расселл встиг показати жест «too small» («занадто малий») Карісу.

Подвиги Расселла на цьому не закінчилися, пізніше він здійснив результативний прохід через увесь майданчик, набрав два очки, опинився на паркеті та… потанцював!

Усього ж Вестбрук відзначився 19 очками, 10 передачами та 3 підбираннями за 32 хвилини з лави для запасних. Расселл також реалізував 3 триочкових кидки – найбільше з усіх гравців «Лейкерс».

«Озерники» програли 100:113 і розпочали сезон 2-7. А «Клівленд» розпочав сезон з 8 перемог у 9 матчах.