Всі новини

Йоганнес Бо достроково став переможцем сезону Кубка світу з біатлону

16 березня, 23:52
1

Норвезький біатлоніст Йоганнес Бо достроково став переможцем Кубка світу з біатлону в сезоні-2023/24.

Йоганнес здобув перемогу в гонці переслідування на етапі у Кенморі та став недосяжним у загальному заліку на Кубку світу.

Для Бо це п’ятий Великий кришталевий глобус у кар’єрі. За кількістю перемог у загальному заліку Кубка світу він вийшов на чисте третє місце в історії, поступаючись лише норвежцю Уле Ейнару Бйорндалену (шість) та французу Мартену Фуркаду (сім).

Перемога в пасьюті у Кенморі стала 84-ю для Йоганнеса на етапах Кубка світу. За цим показником норвежець випередив Фуркада (83 перемоги) та вийшов на чисте друге місце в історії змагання. Більше гонок на етапах КС у своїй кар'єрі виграв тільки Бйорндален (95).

Програму заключного етапу КС з біатлону закриють гонки масстарту, які відбудуться 17 березня.