Всі новини

Головний тренер «Тюрк Телекома» Джан: «Прометей» – дуже складний суперник, якщо брати до уваги рівень конкуренції у Єврокубку»

26 квітня 2023, 22:22

Головний тренер «Тюрк Телекома» Ердем Джан прокоментував перемогу над «Прометеєм» (76:74) у півфіналі Єврокубка.

«Перед тим, як розбирати гру, я хотів би вшанувати пам“ять усіх людей, яких Туреччина втратила 6 лютого внаслідок жахливого землетрусу.

Це неймовірна трагедія для моєї країни, ми втратили понад 50 тисяч людей, і ми присвячуємо наше досягнення їхній пам“яті, їхнім родинам та нашій державі.

«Прометей» – дуже складний суперник, якщо брати до уваги рівень конкуренції у Єврокубку, вони виграли 13 матчів поспіль перед поєдинком із нами і дійсно виглядали потужно.

Ми намагалися концентруватися на дрібницях, наприклад, мінімізувати кількість підбирань суперника у нападі. Він зробив їх 17, тож нам це не вдалося, однак ми все одно перемогли. Це неймовірно, тому що тепер ми у фіналі Єврокубка.

Що ми змінили після першої чверті, яка склалась не на нашу користь? Дивіться – ми маємо ігровий план та власну структуру.

Я завжди намагаюсь пояснити своїм гравцям, що це не сіра зона – доки ми будемо чітко дотримуватися наших принципів та нашої підготовки, доти до нас приходитимуть перемоги.

Ми були агресивними із м'ячем. Після того, як резервний центровий «Прометея» Джеймс Діккі отримав три швидких фоли, Ондржей Балвін був змушений залишатись на майданчику довше, і це багато що змінило.

Як гравці «Тюрк Телекома» забили настільки багато важливих кидків у вирішальні хвилини? На такому рівні, як пізні стадії Єврокубка, психологічна підготовка не менш важлива, аніж фізична.

Гравці мають бути готовими до таких моментів ментально, і я щасливий, що у мене є баскетболісти із потрібним рівнем сміливості, які були готові брати на себе ці кидки. Тож маю віддати належне саме їм», - сказав Джан.