Tribuna/Футбол/Блоги/В ритме фламенко/Оригінальні святкування Роналду взяття воріт

Оригінальні святкування Роналду взяття воріт

Блог «В ритме фламенко» пропонує вам переглянути, як володар «Золотого м’яча» по-різному святкує взяття воріт.

Автор — Sacha79
26 апреля 2015, 11:36
2

Роналду передає вітання арбітру

У тридцятому турі Прімери цього року на "Кампо де Вальєкас". Кріштіану досить огригінально відсвяткував гол у ворота господарів "Райо Вальєкано". Під час святкування нагадав арбітру про непризначений пенальті (на думку Роналду) у ворота госпоподарів і кричав, щось таке: "Суддя злодій вкрав у нас один гол".

Кріштіану та Марсело танцюють "Ai se eu te pego", після забитого голу у ворота "Малаги"

Забивши гол у ворота "анчоусів" на "Роселаді" у 2011році. Роналду та Марсело виконали танцювальний хіт, не гірше професіональних танцюристів.

Вибачення перед власними вболівальниками на "Сантьяго Бернабеу"

Пройшло два роки, і знову гол у ворота "Магали" на останній хвилині матчу з пенальті. Та Кріштіану не радіє, а просить вибачення у вболівальників за змарновані нагоди під час матчу.

"Ras Tas Tas" у виконанні Роналду, Хамеса та Марсело

Відкривши рахунок вже на другій хвилині у матчі проти баського "Атлетіка". Роналду з партнерами танцюючи сальсу "Ras Tas Tas" відсвяткували гол.

Роналду віддає честь Блатеру

У кінці 2013 року розгорівся заочний скандал між керівником ФІФА Йожефом Блаттером та Роналду. Виступаючи перед студентами Блаттер некоректно висловився про португальця. Порівняв його дії на полі з командиром. У Кріштіану з почуттям гумору все гаразд, і забивши гол після скандалу, він святкував взяття воріт по-військовому віддавши честь.

Демонстрація накачаного торсу у фіналі Ліги Чемпіонів

У минулорічному фіналі ЛЧ вже у додатковий час на останній хвилині при рахунку 3-1 на користь "вершкових" Роналду ортимав можливість виконати пенальті. Він реалізував цей удар зняв футболку, і продемонстрував свій накачаний торс.

Нога Роналду

Після шикарного пострілу у ворота "Осасуни". Роналду всім продемонстрував стальні м'язи на нозі.

Тихіше "Камп Ноу"

Переможний гол на "Камп Ноу" у 2012 році практично забезпечив "вершковим" перемогу у Прімері. Після голу португалець характерним жестом показав вболівальникам "Барселони" поводьтеся тіхіше.