Tribuna/Футбол/Блоги/Край наш козацький/«Ще 5 хвилин, і «Шахтар» виграв би». Іспанські вболівальники – про матч у Львові

«Ще 5 хвилин, і «Шахтар» виграв би». Іспанські вболівальники – про матч у Львові

«Шахтар» ледь не вирвав нічию у «Реала», а Володимир Скиба зібрав та переклав для вас цікаві та веселі коментарі іспанців після цього шаленого матчу

26 ноября 2015, 13:51
17

Бенітес – на вихід, Дентіньйо – великий гравець, а Роналду – переоцінений. Найкращі коментарі іспанців про шалений матч на «Арені Львів».

Marca.com

AntonioRuizLozano: Я так хотів, щоб «Шахтар» зрівняв рахунок. І я з Мадрида!

Lannister99Перес звільнить Рафу через 3, 2, 1...

Carvajal15: Бенітес на вихід, зараз же! Яка ганьба!

dino1906: Дивіться, «Шахтар» грав тільки останні 20 хвилин, коли вийшло двоє основних гравцыв Тайсон і Дентіньйо, і вони забили тричі. Якщо б грали з ними весь матч, то «Реал» отримав би 8.

helder1: Подяка Кріштіану за те, що не забив жодного «Барсі» на «Бернабеу», а просто притримав голи для «Шахтаря».

Molinaalegrepablo: Багато хто буде сміятися, але треба бути обережними з «Ейбаром».

Sapriman: Бенітес завжди робить гірше своїми замінами. Даніло – це новий Арбелоа.

Heisenberg1993: Дорогий Флорентіно, будь ласка, залиш Бенітеса в «Реалі». Дорогий Бенітес, будь ласка, залиш Хамеса в «Реалі». Дякуємо, ваші суперники.

MessiRonaldo: Ще 5 хвилин, і «Шахтар» виграв би.

D10SSS: Кріштіану встановлює все нові і нові рекорди – щоразу забиває ближче до воріт.

Xires: Цей «Реал» непереконливий. Немає стилю, який би дозволяв контролювати гру. Так, вони перемагають через клас гравців, але не через командну взаємодію. Не можна пропускати 3 голи за 10 хвилин, тим більше, виграючи 4:0.

AbbyFernanda: Сьогодні Іско грав, як Арбелоа.

Molkito: Якою великою командою був «Реал» Мадрид, і у що він перетворився. Гірка правда…

luiz20martinezl: Бенітес, май трохи гідності, піди з «Реала». Зараз ми просто посміховисько Європи.

elxemy123: Шкода, що не зіграли внічию. Кажу як мадридист.

f3li: У них три удари в площину воріт. І звісно ж, Касілья «проковтнув» їх.

Andromeda20: Мадридці, за що вам більше соромно? 1. Те, що «Шахтар», нижча за класом команда, забила вам 3 голи за 10 хвилин. 2. Чи дивитися на вашу «легенду», яка у матчах, що нічого не вирішують, святкує так, ніби виграла Лігу чемпіонів?

Esfutbolnosoccer: Коли рахунок став 4:3, я вперше побачив, що Бенітес підвівся з місця, і це було навіть не тому, що він захотів поїсти.

Kapycs: За 10 хвилин «Шахтар» ледь не виграв матч…

Egonand: Більше так не можна, майте повагу до Мадрида, Бенітес – на вихід!

Tonykian: У «Шахтаря» великі гравці! Їхні Тайсон, Тейшейра і Бернард дуже круті. Такими були Вілліан і Дуглас Коста. Команда, яка підпише Тайсона, буде щасливою, як і «Баварія» з Дугласом.

Mundodeportivo.com

yh_hy: Привіт, це тут насміхаються з «Реала»?

Fernandete: І ця команда в минулому році перемагала «Барсу»… Логічно, що Бенітес винен у всьому, не треба було прощатися з Карло.

James_10: У листопаді трофеї не виграються. Почекайте зі своїми зарозумілими коментарями.

Quimet-S893:

З «ПСЖ» –  посміхосько.

З «Севільєю» –  посміховисько.

З «Барсою» –  посміховисько на весь світ.

З «Шахтарем» –  посміховисько, пропустили 3 голи за 11 хвилин і дивом виграли.

áng: Роналду – найбільш переоцінений гравець у світі. Він завжди забивав у пусті ворота та зі своїх «пеналді». Ось хто цей хлопець насправді.

ploky: У них немає ніякої командної гри, вони подавлені… Бенітес не може зробити з них єдине ціле. Аж 7 пропущених за 2 матчі…

atecubanos: Дентіньйо міг стати великим гравцем. Але погнався за грошима…

luisdavidvm: Святкувати гол проти такої команди як «Шахтар» ніби забив «Барсі»? Те ж мені, «зірка».

ziqinho: Як там Бенітес, встиг зголодніти?