Tribuna/Футбол/Блоги/Спільний Футбол/«Сумне свято або як стартувала «Олександрія» в Лізі Європи»

«Сумне свято або як стартувала «Олександрія» в Лізі Європи»

Вчора в Олександрії відбувся перший матч третього кваліфікаційного матчу до Ліги Європи, де зіграла місцева команда» Олександрія» проти хорватського»Хайдука»

Автор — Denys Cherednychenko
29 июля 2016, 11:17
1

Перш ніж говорити про погане, напевно все ж слід привітати олександрійців та їх вболівальників зі святом європейського футболу яке прийшло до їхнього міста, і де в перше в житті місцевий клуб "Олександрія" зіграла в єврокубкових матчах.

Звичайно, якщо говорити про вчорашній результат то він не як не втішний для підопічних Шарана, все ж програти в себе вдома 0:3, це майже перетворює другий матч на виїзді на формальність для хорватського "Хайдука", який в принципі нічого особливого не створив за матч, але як не дивно зумів реалізувати всі свої шанси біля воріт олександрійців.Тепер розберімо більш детальніше поєдинок і тим самим пригадаймо його.

Перший тайм господарі поля розпочали більш жваво, і здавалося, що вони притиснули "Хайдук до своїх воріт не дававши перейти на їхню сторону поля. Олександрійці вели багато боротьби, намагалися пресингувати свого суперника не тільки на своїй стороні поля, але й на його. Блище до середини першого тайму від частого пресингу та контролю м'яча здавалося підопічні Шарана поступово сідали на свою половину поля. Якщо говорити про гру "Хайдука" то вони приносили небезпеку біля воріт "Олександрії" за допомогою стандартних положень, але тоді технічне виконання підводило їх. Тому перший тайм закінчився з рівним рахунком - 0:0.

Друга половина зустрічі розпочалася майже так само як і до перерви, з пресингом та багато боротьби в центрі на половинні поля суперника, що й призводило до штрафних і навіть до попередження збоку арбітра у вигляді жовтих карток. Ну а вже на 53-й хвилині матчу розпочалася біда для "Олександрії". Стандарт хорватів призвів до голу у ворота "Олександрії", де завершити удар зміг Чосіч - 0:1. Але підопічні Шарана мали непогану нагоду відігратися і забити в матчу хоча б один м'яч, але Пономар не переграв Калініча після пасу Козака, зовсім трохи не вистачило щоб переграти голкіпера "Хайдука". А ось вже наприкінці другого тайму в "Олександрії" почалися дійсно великі проблеми, вона зуміла отримати ще два м'ячі у свої ворота. Другий гол забив Анте Ерцег за допомогою гарного розіграного стандарту, а третій гол забив Охандза який і довів рахунок до розгромного - 0:3, і майже не реального для олександрійців аби відігратися на 90-й хвилині поєдинку.

Коротше кажучи, не вдалий та навіть жахливий початок в Лізі Європи для цього річного новачка "Олександрії" але не дивлячись на рахунок все ж це великий досвід для підопічних Шарана та для самого тренера, хоч і гіркий, але все ж досвід!

"Спільний Футбол" бажає "Олександрії" тільки перемоги та успіху у матчі-відповіді який пройде 4 липня в Спліті!

Ліга Європи. 3-й кваліфікаційни раунд (Матч 1)

Матч: "Олександрія" (Олександрія) - "Хайдук" (Спіліт);

Арбітр матчу: Гедемінас Мажейка (Литва);

Рахунок матчу: 0-3;

Голи забивали: 53'Чосіч, 80'Охандза, Ерцег'82;

Місце проведення: Олександрія, стадіон КСК "Ніка";