Tribuna/Футбол/Блоги/ФК Джуніорс/Лідер на проміжному фініші

Лідер на проміжному фініші

На літню перерву у чемпіонаті Київської області «Джуніорс» пішов з 7-очковою перевагою над переслідувачами.

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
26 июня 2016, 11:16

Перше коло чемпіонату Київської області «Джуніорс» по волі календаря випало завершати з ФК «Вишневе» - командою, матчем з якою шпитьківчани відкривали для себе новий сезон у чемпіонаті Києво-Святошинського району. Як і два місяці тому, підопічні Вадима Гордієнка здобули переконливу перемогу.

Матч пройшов по схожому з минулою зустріччю команд сценарію, з тією лише різницею, що на цей раз погодні умови завадили господарям продемонструвати швидкісну гру. На щастя, команді Сергія Шута вдалося вже в дебюті матчу вийти вперед. Гол Євгена Колесника, який у червні продемонстрував феноменальну результативність (сім м’ячів у п’яти зустрічах за команду), дозволив шпитьківчанам позбутися зайвих хвилювань за результат матчу та спокійно контролювати хід поєдинку.

Ще до перерви господарі поля, особливо не поспішаючи вперед, могли збільшити перевагу. Це їм вдалося вже в другому таймі, коли тренерський склад клубу зробив декілька замін. Спочатку відзначився Олександр Школьний, який майстерно реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером, організований Степаном Тієчко. А пізніше свій автограф у воротах «Вишневого» залишив Денис Маринчук. До речі, саме він асистував Колеснику, коли той забивав перший м’яч.

3:0 – це вже десята поспіль перемога «Джуніорс» у чемпіонаті області! Перемога, яка дозволила команді ще далі відірватися під переслідувачів. Відтепер перевага шпитьківчан складає сім пунктів.

Вже в наступних двох турах підопічні Вадима Гордієнка можуть остаточно вбити інтригу в боротьбі за золоті медалі чемпіонату, адже вони зустрінуться зі своїми найближчими переслідувачами -  спочатку з «Десною», а потім з «Патріотом». Щоправда, ці матчі відбудуться вже у серпні, бо у чемпіонаті області наступає літня перерва.

«Джуніорс» (Шпитьки) – «Вишневе» 3:0

Голи: Колесник 11, Школьний 72, Маринчук 77

«Джуніорс»: Стриж, Чуприна, Самар, Понєжда, Куба, Колесник, Маричнук, Мельник, Костяний, Костенко, Байдачний. На заміну виходили: Степаненко, Школьний, Тієчко, Шут, Левенець.

«Вишневе»: Шкарбан, Аландарьов, Болобан, Овчинніков, Іщенко, Гаврилюк, Ан.Захарченко, Кусюк, Тоцкий, Драч, Копач.