Tribuna/Футбол/Блоги/DYNAMIKA/Луческу визначився зі складом? «Динамо» перемогло, але без Шапаренка – ніяк

Луческу визначився зі складом? «Динамо» перемогло, але без Шапаренка – ніяк

Огляд на спаринг проти «Валмієри» 🌟

Блог — DYNAMIKA
Автор — Semen Novikov 🤠
17 февраля 2022, 20:58

«Динамо» Київ продовжує завершальний підготовчий збір у Туреччині. У черговому товариському матчі команда Мірчі Луческу переграла клуб із Латвії - «Валмієру».

Вітіньо забив у другому таймі, а Андрієвський поставив крапку з пенальті наприкінці зустрічі. Але важливим є інше — здається, Містер визначився зі стартовим складом на другу частину сезону в УПЛ. Ярик та Ніксон у цьому практично переконані. Реакція на черговий матч «Динамо» – у новому відео «Динаміки». Полетіли!

00:00 – тизер;

00:15 – традиційно провалюємося у першому таймі, в якому ми повинні були програвати 2:0;

01:01 – здається, це і є стартовий склад «Динамо» на перший матч УПЛ, але без Шапаренка – ніяк;

03:52 – єдиний момент «Динамо» у першому таймі, а також два моменти «Валмієри»;

04:20 – Кулач забиває, але грає Ванат. Не розуміємо логіку Містера;

05:08 – Вітіньйо – красень, а Андрієвський – легенда! Розбір голів Динамо;

06:16 – висновки щодо спарингу.