Tribuna/Футбол/Блоги/Цей день в історії футболу/28 січня – ФК Бервік з 2-ого дивізіону вибив Рейнджерс з Кубку Шотландії

28 січня – ФК Бервік з 2-ого дивізіону вибив Рейнджерс з Кубку Шотландії

28 січня 1967 року Бервік з другого дивізіону завдав однієї з найбільших невдач Глазго Рейнджерс у шотландському футболі, вибивши їх з Кубка Шотландії.

Автор — Майкл68
28 января 2022, 10:38

У той час Рейнджерс були чинними чемпіонами Кубка Шотландії, і займали друге місце в турнірній таблиці. Бервік, який грав під керівництвом менеджера Джока Воллеса, був на десятому місці другого дивізіону. Рейнджерс виграв усі три попередні очні зустрічі між командами із комфортним відривом 3:1 (двічі) і 4:0.

Тим не менш, рекордно переповнений стадіон в Бервікс-Шілфілд-парку – 13 365 відвідувачів, був винагороджений малоймовірним результатом. Гості домінували усю гру, до 30-ої хвилини атак вони подали вже 10 кутових. Проте, за дві хвилини форвард Бервіка Семмі Рід спромігся здалеку забити у ворота суперника.

Бервік не відсиджувався в обороні й обмінювався атаками з Рейнджерс до самісінького кінця матчу, і ледь не збільшив перевагу за допомогою кількох хороших моментів. Рейнджери, зі свого боку, у розпачі кинулися вперед, але не змогли зрівняти рахунок, і програли з рахунком 1:0.

Це була принизлива поразка для гігантів Глазго, що стала їхньою першою поразкою від команди другого дивізіону та першим вильотом у першому раунді з Кубка Шотландії за тридцять років. На жаль для Бервіка, вони не змогли використати перемогу, програвши Гіберніану в наступному раунді.

У 1970 році Воллес переїхав до Глазго в якості помічника тренера Рейнджерс. Потім обійняв посаду головного коуча з 1972 по 1978 рік, вигравши три Кубка Шотландії, а потім знову з 1983 по 1986 рік.