Tribuna/Футбол/Блоги/ФК Джуніорс/Вольова перемога на характері

У чемпіонаті Києва з футзалу «Джуніорс» здобув третю перемогу поспіль.

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
13 ноября 2017, 11:09

У чемпіонаті Києва з футзалу «Джуніорс» здобув третю перемогу поспіль. У суботу, 11 листопада, шпитьківчани з рахунком 3:2 здолали одного з конкурентів у боротьбі за нагороди - «BudmonsteR-AKVILON».

Суперник «Джуніорс» краще розпочав зустріч. Вже на дев’ятій секунді киянам вдалося змусити капітулювати Балашева. Воротар «Джуніорс» відбив сильний удар 33-го номера, але не впорався з добиванням Постолатьєва. За хвилину Максим ледь не оформив дубль, проте, цього разу переграти Юрія йому не судилося.

Прийшовши до тями після такого невдалого старту, шпитьківчани перейшли у наступ. Нагоду відзначитися мав Олександр Севериненко, який замикав простріл Іван Глуцького. Натомість, замість 1:1, на табло засвітився рахунок 2:0 на користь «BudmonsteR-AKVILON». Кияни провели стрімку контратаку, яку розпочав голкіпер, а продовжив і завершив Сергій Конопчук.

Втім, посипати голову попелом було зарано. Попереду у «Джуніорс» залишалося вдосталь часу, аби змінити хід поєдинку, чим шпитьківчани й скористалися. Перед завершенням першого тайму дуже важливий м’яч забив Тарас Шпичка, якому асистував Іван Глуцький. А одразу по перерві у сітці воріт «BudmonsteR-AKVILON» опинилися ще два м’ячі. Перший у власні ворота зрізав Костянтин Мітленко, а другий туди переправив Апті Накаєв. Відзначимо також результативні передачі Дениса Крошана та Андрія Торшина.

За рахунку 3:2 на користь «Джуніорс» на майданчику точилася приблизно рівна гра. Гольові моменти мали як шпитьківчани, так і їх суперник. Окремо відзначимо постріл Олександра Севериненка у поперечину, а також декілька сейвів Юрія Балашева. Проте, у підсумку на забиті м’ячі більше жодна з команд не спромоглася. Маємо перемогу «Джуніорс», яка дозволила колективу скоротити відставання від лідера – «Альтернативи» до одного очка.

«BudmonsteR-AKVILON» (Київ) – «Джуніорс» (Шпитьки) 2:3

Голи: Постолатьєв 1, Конопчук 5 – Шпичка 17, Мітленко 19 аг, Накаєв 19

«Джуніорс»: Балашев, Глуцький, Крошан, Бутко, Торшин, Севериненко, Шпичка, Накаєв, Назаренко