Tribuna/Футбол/Блоги/ФК Джуніорс/Чумацький погром

Чумацький погром

У другому турі чемпіонату Києва з футзалу «Джуніорс» зустрічався з командою, якій цього сезону відводиться роль безнадійного аутсайдера.

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
31 октября 2017, 08:53

У другому турі чемпіонату Києва з футзалу «Джуніорс» зустрічався з командою, якій цього сезону відводиться роль безнадійного аутсайдера. Тиждень тому «Чумацький шлях-Academica» зазнав нищівної поразки від «BudmonsteR-AKVILON», поступившись з рахунком 3:13. «Джуніорс» ненабагато відстав, відвантаживши у ворота «буйволів» одинадцять м’ячів.

Започаткував погром суперника Андрій Торшин. Капітан «Джуніорс» гарматним ударом метрів з восьми відправив м’яч під поперечину. Далі «буйволи» змарнували дві нагоди зрівняти рахунок, за що одразу були покарані другим пропущеним голом. Це Іван Глуцький спокійно у дотик переправив м’яч у сітку після прострілу Дениса Крошана.

У середині першого тайму «Джуніорс» отримав чисельну перевагу. Своїх партнерів підвів Олександр Шуфрич (так, той самий - син Нестора Шуфрича, колишній віце-президент ужгородської «Говерли», яка нещодавно припинила своє існування). Після необов’язкової втрати м’яча він не придумав нічого кращого, аніж вдарити по ногам Тараса Шпичку. За цей фол арбітр покарав Шуфрича жовтою карткою, яка стала для того другою у матчі та автоматично перетворилася у червону.

У наступні хвилини «Джуніорс» лише нарощував свою перевагу, аж поки вона не сягнула п’яти м’ячів. Олександр Севериненко розстріляв ворота з передачі Антона Бутка. Денис Крошан добив м’яч в сітку після сейву голкіпера, який відбив постріл Івана Глуцького. Антон Бутко класно пробив у дальній кут, скориставшись передачею Віктора Арановського.

На початку другого тайму ЧША вдалося забити гол престижу, але одразу Крошан класним ударом з далекої відстані повернув «Джуніорс» перевагу у п’ять м’ячів. А за декілька хвилин приклад Дениса наслідував Севериненко. Олександр також оформив дубль ударом з-за меж штрафного майданчика.

До завершення зустрічі свої автографи у воротах суперника встигли залишити ще Максим Назаренко, Олександр Боярський та Віктор Арановський. Перший замкнув простріл з кутового, а двоє інших забили з передач Андрія Торшина. 11:2 – легка перемога «Джуніорс».

«Чумацький шлях-Academica» - «Джуніорс» (Шпитьки) 2:11

Голи: Кірпічов 19, Мармизов 26 - Торшин 6, Глуцький 8, Севериненко 10, 25, Крошан 14, 20, Бутко 18, Мармизов 27 аг, Назаренко 28, Боярський 34, Арановський 35

«Джуніорс»: Балашев, Шут, Торшин, Арановський, Глуцький, Бутко, Крошан, Назаренко, Боярський, Севериненко, Шпичка, Накаєв