Tribuna/Футбол/Блоги/ФК Джуніорс/Шпитьківчани згасили «Факел»

Шпитьківчани згасили «Факел»

У шостому турі чемпіонату Києво-Святошинського району «Джуніорс» зробив ще один крок до фінального раунду.

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
14 июня 2017, 11:21

Наближається до завершення перший етап чемпіонату Києво-Святошинського району. У шостому турі «Джуніорс» зробив ще один крок до фінального раунду, здолавши гостомельський «Факел» з рахунком 2:0.

Команда Ігоря Вакуленка доставила шпитьківчанам чимало проблем, а за кількістю гольових моментів навіть перевершила суперника. Проте, у завершальній стадії атак гостомельцям забракло майстерності – вони так і не змогли пробити Георгія Копаліані. «Джуніорс» своїми моментами розпорядився значно краще і довів свою перевагу у класі.

Першим у складі шпитьківчан відзначився Андрій Байдачний. На 40-й хвилині нападник «Джуніорс» зіграв на випередження та замкнув простріл Олександра Левенця. По перерві перевагу шпитьківчан подвоїв Володимир Верхов. Лівий захисник завдав потужного удару з-за меж штрафного майданчика, з яким воротар «Факела» не впорався.

Перемога з рахунком 2:0 дозволила «Джуніорс» закріпитися на другій позиції у турнірній таблиці групи А. Попереду лише «Гостинний Двір», який випереджає шпитьківчан на одне очко.

Наступним суперником «Джуніорс» у чемпіонаті району стане «Софія», яка наразі посідає третє місце. Перемога у цьому матчі гарантує шпитьківчанам путівку до наступного раунду змагань. Нагадаємо, що попередня зустріч суперників, яка відбулася на Меморіалі Чанова, завершилася перемогою представника Софіївської Борщагівки (3:2).

«Джуніорс» (Шпитьки) – «Факел» (Гостомель) 2:0

Голи: Байдачний 40, Верхов 50

«Джуніорс»: Копаліані, Дердель, Самар, Курята, Верхов, Торшин, Резесідзе, Шут, Левенець, Байдачний, Черновол. На заміну виходили: Гордієнко, Репеха, Сачок.