Tribuna/Футбол/Блоги/ФК Джуніорс/Перемога з неприємним осадом

Перемога з неприємним осадом

Два різні тайми у виконанні «Джуніорс» побачили глядачі у матчі 11-го туру чемпіонату Київської області.

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
14 июня 2017, 11:16

Два різні тайми у виконанні «Джуніорс» побачили глядачі у матчі 11-го туру чемпіонату Київської області. До перерви команда Сергія Шута демонструвала цікавий комбінаційний футбол та впевнено перегравала суперника (4:0). А ось у другому таймі шпитьківчани зупинилися. Футболісти «Джуніорс»  дозволили гостям з Переяслава-Хмельницького створити одразу декілька гольових моментів та у підсумку навіть програли «Переяславщині»  відрізок гри після перерви – 1:2. Це дуже розлютило керівництво клубу.

Загалом гра пройшла за повної переваги «Джуніорс» – гості протрималися двадцять хвилин. За цей час шпитьківчани лише двічі пробили по воротам суперника. Спочатку Левенець головою замкнув подачу з правого флангу (м’яч пролетів вище воріт), а згодом удар Ткаченка з лінії штрафного майданчика відбив воротар.

Далі моменти біля воріт «Переяславщини» стали виникати дедалі частіше. І після того, коли Байдачний змарнував прекрасний шанс відрити рахунок, кількість нарешті переросла у якість. Автором першого голу став якраз Байдачний, який реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером і таким чином реабілітувався за попередню невдачу. Окремо відзначимо Скорохода, який організував Андрію побачення з воротарем.

Естафету у Байдачного перейняв Куроченко. На 25-й хвилині Славко замкнув подачу Верхова, а пізніше скористався передачею Левенця, який втік від декількох захисників на фланзі. До речі, другий гол Куроченка став для «Джуніорс» ювілейним – 100-м у чемпіонаті Київської області.

На 38-й хвилині у воротах «Переяславщини» опинився четвертий м’яч. Знову спрацювала зв’язка Левенець – Куроченко. У цей момент на трибунах стадіону у Вишневому почали лунати невтішні для «Переяславщини» прогнози – мовляв, за такої гри гості можуть пропустити навіть десять голів. Проте по перерві «Джуніорс» було не впізнати. Підопічні Вадима Гордієнка та Юрія Балашева складних задач перед обороною гостей не створили. Хоча й забили один м’яч (Левенець заробив пенальті, а Самар розвів м’яч та голкіпера по різним кутам). Щодо «Переяславщини», то команда Мехмана Доли мала декілька нагод для взяття воріт, дві з яких перевтілила у голи.

У підсумку 5:2 – дев’ята поспіль перемога «Джуніорс» у турнірній таблиці. Шпитьківчани залишаються на третій сходинці у турнірній таблиці, хоча за втраченими очками вийшли в одноосібні лідери чемпіонату. До завершення першого кола «Джуніорс» проведе ще чотири матчі, суперниками в яких будуть «Моноліт» (Київ), «Сокіл» (Михайлівка-Рубежівка), «Десна» (Погреби) та «Любомир» (Ставище).

«Джуніорс» (Шпитьки) – «Переяславщина» 5:2

Голи: Байдачний 21, Куроченко 25, 33, 38, Самар 56 пен — Галенко 49, Єфремов 77

«Джуніорс»: Копаліані, Куба, Чуприна, Самар, Верхов, Торшин, Ткаченко, Скороход, Левенець, Куроченко, Байдачний. На заміну виходили: Черновол, Бутко, Курята, Резесідзе, Колесник