Tribuna/Футбол/Блоги/ФК Джуніорс/Легка прогулянка у Вишневому

Легка прогулянка у Вишневому

Переконливою перемогою «Джуніорс» завершився матч 5-го туру чемпіонату Києво-Святошинського району.

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
7 июня 2017, 21:49

Переконливою перемогою «Джуніорс» завершився матч 5-го туру чемпіонату Києво-Святошинського району, у якому шпитьківчани на виїзді зустрічалися з ФК «Вишневе». У ворота суперника команда Сергія Шута відправила чотири м’ячі, на що відповіді у вишнівчан не знайшлося.

Незважаючи на те, що протягом більшості ігрового часу рахунок залишався хитким (1:0 на користь гостей), ні в кого не виникало сумнівів щодо переможця зустрічі. «Джуніорс» мав неабияку перевагу, регулярно створював гольові моменти, тому другий і подальші забиті м’ячі були лише справою часу.

Перший гольовий епізод у матчі виник у володіннях воротаря «Джуніорс» - нападник «Вишневого» з метра не влучив у порожні ворота. А далі шпитьківчани почали, не поспішаючи, раз по раз розкривати захисні редути суперника. І якщо Маринчуку відверто не таланило (півзахисник до перерви змарнував щонайменше три 100%-х нагоди), то Левенець господарів не пробачив. Іменинник (Сашку у день матчу виповнилося 30 років) отримав передачу від Маринчука, на замаху прибрав захисника та пробив у ближній кут.

По перерві гра давалася шпитьківчанам так само легко, як і у першому таймі. Підопічні Вадима Гордієнка та Юрія Балашева продовжували марнувати чудові нагоди для взяття воріт. Аж поки за справу не взявся Віталій Черновол. На 70-й хвилині нападник виринув з-за спини захисника, прийняв м’яч на груди, а потім перекинув його через воротаря.

За декілька хвилин поздоровлення партнерів приймав вже Маринчук. Байдачний відібрав м’яч у захисника та вивів партнера віч-на-віч з голкіпером. Цього разу Денис не схибив. Ефектну крапку поставив Самар, якому вдався класний удар у дотик після подачі Гордієнка.

Перемога над «Вишневим» вивела «Джуніорс» на друге місце у групі А. В своєму активі шпитьківчани мають 12 очок, що на одне менше, аніж у «Гостинного Двору».

«Вишневе» - «Джуніорс» (Шпитьки) 0:4

Голи: Левенець 20, Черновол 70, Маринчук 73, Самар 89

«Джуніорс»: Глушковський, Дердель, Самар, Курята, Верхов, Маринчук, Торшин, Скороход, Ткаченко, Левенець, Шут. На заміну виходили: Черновол, Резесідзе, Сачок, Байдачний, Гордієнко.