Пан або пропав

Виїзд у Лютіж, де свої домашні матчі грає чемпіон Києва – «Межигір’я», виявився для «Джуніорс» найважчим у чемпіонаті Київщини.

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
6 июня 2017, 09:15

Виїзд у Лютіж, де свої домашні матчі грає чемпіон Києва – «Межигір’я», виявився для «Джуніорс» найважчим у чемпіонаті Київщини. Принаймні, поки що. З самого початку все пішло не по плану шпитьківчан. Але команда Сергія Шута знайшла у собі сили спочатку відігратися, а наприкінці зустрічі вирвати перемогу.

Вже перша доведена до логічного завершення атака господарів увінчалася взяттям воріт «Джуніорс»: досвідчений Роман Пахолюк (фіналіст Кубка України, володар Кубка Казахстану) ударом з 20-ти метрів поцілив у дальній кут. За дві хвилини потому підопічні Юрія Клиновського були близькі до того, аби подвоїти рахунок. Чуприна, перериваючи небезпечний простріл з флангу, ледь не зрізав м’яч у власні ворота – штанга.

Пізніше фортуна віддала борг господарям, коли Ткаченко з лінії воротарського майданчика також поцілив у каркас воріт. Втім, вже за декілька хвилин м’яч все ж таки опинився у сітці воріт «Межигір’я». Володимир Верхов не став чекати, поки воротар вишукує стінку. Бездоганно зорієнтувавшись у ситуації, лівий захисник пробив у правий від голкіпера кут – і не схибив. А оскільки свисток для удару шпитьківчани не просили, то арбітру нічого не залишалося, як вказати на центр.

У середині першого тайму гості створили ще один гольовий момент. Цього разу в епіцентрі подій опинився Левенець, який щоразу легко перегравав своїх візаві на фланзі. Ось і в даному епізоді він перехитрив захисника, але з близької відстані у ворота не влучив. А далі ініціатива знову перейшла до «Межигір’я». Шпитьківчани програли супернику центр поля – відчувалася відсутність Маринчука. Це дозволило підопічним Юрія Клиновського створити одразу декілька моментів для взяття воріт, проте для того, аби вдруге пробити Стрижа, їм забракло майстерності.

По перерві гра стала нервовою та практично без гольових моментів. На футбольному полі було більше боротьби, переважно у центрі поля. Нічия аж ніяк не влаштовувала «Джуніорс», керівництво команди прирівнювало її до поразки. Тому за 15 хвилин до завершення матчу тренерський штаб команди  прийняв ризиковане, можна навіть сказати авантюрне, рішення. Як то кажуть, пан або пропав: одночасно поле залишили обидва основні центральні захисники – Самар та Чуприна, а з’явилися Курята та Черновол. Віктор посів звичне місце у центрі захисту та, забігаючи наперед відзначимо, виграв ледь не всі повітряні дуелі, а Віталій посилив лінію атаки, склавши тандем з Байдачним.

Тактичний хід тренерського штабу «Джуніорс» спрацював: на 86-й хвилині досі непомітний Куроченко «вибухнув» на правому фланзі. В’ячеслав переграв захисника та зробив націлену подачу на Байдачного. Андрій головою пробив по воротам – голкіпер «Межигір’я» Негель відбив м’яч перед собою, але від неприємностей свою команду не врятував. Першим на добивання встиг Черновол, який головою спрямував м’яч у сітку воріт, після чого миттєво опинився в обіймах партнерів.

Здобувши необхідний результат, «Джуніорс» одразу вдався до ще однієї тактичної перебудови. Поява на полі Яблонька надала змогу команді повернутися до схеми з чотирма захисниками. Але від нервової кінцівки гостей не вберегла. Футболісти «Межигір’я» спробували організувати щось схоже на фінальний штурм. Результату ці старання господарям не принесли. Хоча на останніх секундах підопічні Юрія Клиновського мали чудову нагоду, аби відігратися – Стриж виграв дуель у нападника, що опинився з ним віч-на-віч.

У підсумку, 2:1 – у дуелі чемпіонів сильнішим виявився «Джуніорс». Наступні два матчі у чемпіонаті Київської області шпитьківчани проведуть на домашньому стадіоні у Вишневому: 10 червня приймуть «Переяславщину», а за тиждень – «Моноліт».

«Межигір’я» (Нові Петрівці) – «Джуніорс» 1:2

Голи: Пахолюк 3 – Верхов  12, Черновол 86

«Джуніорс»: Стриж, Куба, Чуприна (Черновол, 75), Самар (Курята, 75), Верхов, Колесник (Куроченко, 46, Яблонько, 88), Ткаченко (Торшин, 60), Скороход, Резесідзе, Левенець, Байдачний