Ударний вікенд

Минулого вікенду, вже за традицією, «Джуніорс» провів два офіційні матчі: перший – на обласному рівні, другий – у чемпіонаті Києво-Святошинського району.

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
1 июня 2017, 18:51

У 1/8 фіналу Кубка Київщини шпитьківчани переконливо перемогли представника першої ліги – «Титан». Бородянці не спромоглися на гідний опір грізному супернику. Все стало зрозумілим вже на 20-й секунді зустрічі, коли Віталій Черновол відправив у ворота суперника перший м’яч. До перерви нападник «Джуніорс», вихід якого у стартовому складі стався внаслідок збігу певних обставин (Куроченко травмувався на розминці), оформив хет-трик. Особливо видовищним став третій гол Віталія. Після довгої передачі з глибини поля Черновол прийняв м’яч на груди та з декількох метрів технічно перекинув його через голкіпера.

У другій половині зустрічі дублем вистрілив Вадим Костяний, який вперше в нинішньому сезоні зіграв за «Джуніорс». А далі слово взяв президент клубу: протягом п’яти хвилин Сергій Шут оформив хет-трик. Цілком ймовірно, він є найшвидшим хет-триком в історії обласних змагань.

Фінальний свисток арбітра зафіксував рекордну перемогу «Джуніорс» у обласних турнірах – 8:0.

«Титан» (Бородянка) – «Джуніорс» (Шпитьки) 0:8

Голи: Черновол 1, 32, 41, Костяний 58, 75, Шут 84 пен, 86, 89 пен

«Джуніорс»: Глушковський, Яблонько, Чуприна, Курята, Верхов, Ткаченко, Колесник, Скороход, Левенець, Черновол, Костяний. На заміну виходили: Торшин, Шут, Байдачний, Самар, Резесідзе.

Наступного дня «Джуніорс» в рідних Шпитьках приймав «Зеніт» зі Святопетрівського. Цей матч пройшов у рамках четвертого туру чемпіонату Києво-Святошинського району. Підопічні Вадима Гордієнка та Юрія Балашева мали певні проблеми у першому таймі. Проте потужно провели заключні 10 хвилин першої половини гри, що дозволило їм відправитися на перерву, маючи перевагу в три м’ячі.

Фундамент майбутньої перемоги заклав Самар. Станіслав підключився до розіграшу кутового та добив м’яч у сітку після того, як воротар «Зеніта» парирував удар Черновола. Далі «прокинувся» Левенець. Олександр асистував Ткаченку, який на замаху легко перехитрив опонента та поцілив у ворота, а згодом і сам замкнув вивірену подачу Максима Куби з правого флангу. Зробивши свою справу, Сашко передав вітання своїй дружині та донці. За його словами, саме вони надихають його на відмінну гру.

По перерві футболісти «Джуніорс» дозволили собі розслабитися. Шпитьківчани зіграли дещо розслаблено, надавши супернику не одну можливість для взяття воріт. Врешті-решт, за три хвилини до завершення матчу «Зеніт» зусиллями Землянського забив м’яч престижу. Але не більше.

«Джуніорс» (Шпитьки)  - «Зеніт» (Святопетрівське) 3:1

Голи: Самар 34, Ткаченко 43, Левенець 45 - Землянський 87

"Джуніорс": Глушковський, Куба , Самар, Курята, Сачок, Байдачний (Репеха, 67), Левенець (Гордієнко 52), Ткаченко, Шут, Резесідзе, Черновол

"Зеніт": Овчарик, Скрицький, Місько, Андріїшен, Атаманенко, Василяка (Козій, 42), Дудар, Калугін (Мазепа, 46),  Невєдомський (Кисіль, 84), Романчук (Землянський, 65), Телеш (Марчук, 46)

Попередження: Левенець 40, Сачок 53 - Місько 86