«Джуніорс» здобув шосту поспіль перемогу у чемпіонаті Київської області.

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
15 мая 2017, 19:57
1

«Джуніорс» успішно перетнув екватор першого кола чемпіонату Київської області. У восьмому турі команда Сергія Шута на виїзді з рахунком 3:1 переграла «Кристал» з Козина.

Селище міського типу, що у Обухівському районі, зустріло шпитьківчан сірим небом, холодом та дощиком.

«Негостинними» виявилися і господарі поля, які з перших хвилин нав’язали «Джуніорс» силовий футбол. Активно використовуючи фланги, козинці сміливо пішли вперед, проте дивідендів не отримали. Шпитьківчани витримали стартовий натиск. Ба більше, повели у рахунку. У центрі поля Чуприна, нічого не вигадуючи, вибив м’яч вперед у напрямку Скорохода. Сашко переграв захисника суперників Кобченка та прострілив вздовж штрафного майданчика. Голкіпер «Кристала» Бурдейний невдало вийшов на перехоплення, чим скористався Левенець. Олександр підхопив м’яча та поцілив у дальній кут.

Пропущений гол не остудив атакуючий запал господарів. Козинці продовжили шукати щастя біля воріт «Джуніорс» і навіть були близькими до того, аби відігратися. Найкращу нагоду змарнував Панічев. Момент, по суті, з нічого створив Кульгук. Дмитро продерся крізь трьох захисників та виконав простріл, а Олександр з метра пробив над воротами.

Згодом прийшла черга «Джуніорс» змусити понервувати воротаря. Спочатку Олександр Скороход, отримавши передачу від Дениса Маринчука, метрів з шести пробив повз ворота. А потім Байдачний зі Скороходом розіграли показову комбінацію, яку завершив Андрій. Удар нападника «Джуніорс» з гострого кута відбив голкіпер, який за допомогою захисника нейтралізував ще й добивання від Маринчука. Втім, вже за декілька хвилин Байдачний все-таки змусив Бурдейного вдруге капітулювати. Андрій майстерно виконав штрафний удар – над стінкою, у ближню дев’ятку.

Після перерви на футбольному полі спостерігалося більше боротьби, аніж конструктивних дій. Шпитьківчани грамотно зіграли по рахунку, а козинцям бракувало ідей у атаці. Хоча під завершення матчу обидві команди розродилися голами. Торшин передачею з центра поля відправив у прорив по правому фланзі Куроченка. В’ячеслав протягнув м’яч до штрафного майданчика, після чого віддав на Скорохода. Господарі поля зупинилися, сигналізуючи арбітру про офсайд. Проте прапорець лайнсмена залишився опущеним: «Рекс», витримавши деяку паузу, пробив у дальній від себе кут, під опорну ногу голкіперу.

За чотири хвилини господарі поля провели гол престижу: Євгена Стрижа ударом зі штрафного засмутив Кульгук. Але крапку у матчі мали ставити шпитьківчани. Вже у компенсований арбітром час Скороход вивів на ударну позицію Куроченка, який з декількох метрів пробив у голкіпера.

Завдяки перемозі з рахунком 3:1 «Джуніорс» не дозволив конкурентам у боротьбі за золоті медалі піти у відрив. Від лідера – «Десни» з Погребів – шпитьківчан відділяють три очки, а від «Авангарда» підопічні Вадима Гордієнка та Юрія Балашева відстають на два залікові пункти. При цьому «Джуніорс» має матч у запасі. Тож вся боротьба попереду!

«Кристал» (Козин) – «Джуніорс» (Шпитьки) 1:3

Голи: Кульгук 79 — Левенець 13, Байдачний 41, Скороход 75

«Джуніорс»: Стриж, Куба, Чуприна, Самар, Верхов, Резесідзе, Маринчук, Ткаченко, Левенець, Скороход, Байдачний. На заміну виходили: Колесник, Куроченко, Яблонько, Торшин, Ремезовський.