Tribuna/Футбол/Блоги/ФК Джуніорс/У кращих традиціях «Барселони»: розгромна перемога над «Броварами»

У кращих традиціях «Барселони»: розгромна перемога над «Броварами»

У центральному матчі 7-го туру чемпіонату Київської області «Джуніорс» не мав проблем.

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
8 мая 2017, 10:45

У суботу, 6 травня, жителі та гості Вишневого заповнили трибуни місцевого стадіону. Думається, що 200 глядачів, які, за протоколом, відвідали центральний матч сьомого туру, залишилися задоволені видовищем. Чемпіон області – «Джуніорс» - провів справжній майстер-клас для «Броварів». У ворота суперника шпитьківчани забили п’ять м’ячів, на що гості відповіли лише двома результативними ударами. У підсумку 5:2 – ефектна та переконлива перемога команди Сергія Шута.

Підопічні Вадима Гордієнка та Юрія Балашева з перших хвилин почали грати у притаманний для себе футбол. Комбінаційна гра у центрі поля з активним залученням флангів та подальшим виводом футболіста на ударну позицію – за такими швидкими діями господарів гравці «Броварів» не встигали. Хоча саме гостям належить перший удар у матчі: на 3-й хвилині Олександр Войтович замкнув подачу зі штрафного – повз ворота. Відповідь «Джуніорс» була значно цікавішою: Маринчук підхопив м’яч у центрі поля, прокинув його повз Степаненка та вийшов віч-на-віч з воротарем. На жаль, після удару Дениса у дальній кут м’яч пролетів поруч зі стійкою. Після цього мав забивати Байдачний, але Андрій несміливо пішов на м’яч і таким чином дав можливість Іщенку випередити себе.

Нападник «Джуніорс» виправився за декілька хвилин. Верхов зі своєї половини поля зробив діагональну передачу у напрямку Байдачного. Андрій пішов до кінця і на якусь мить випередив голкіпера, який вийшов назустріч форварду. М’яч влучив у стійку, після  чого Байдачний добив його у сітку.

Гостям відверто пощастило і вони змогли відігратися. У епізоді, коли «Джуніорс» ніщо не загрожувало, Самар випадково зрізав м’яч у власні ворота. Втім, згодом Станіслав сповна загладив провину. Захисник підключився на кутовий та вдало зіграв на добиванні. Але вперед «Джуніорс» вивів не він, а інший оборонець команди – Верхов. Володимир з декількох метрів розстріляв ворота «Броварів» після передачі Скорохода.

Ефектну крапку у першому таймі поставив Левенець. Скороход увірвався до штрафного майданчика гостей та зробив передачу на Маринчука. Денис пропустив на Левенця, який на замаху прибрав Громея та спокійно переграв голкіпера.

По перерві «Джуніорс» зіграв у так званому економ-режимі. Зберігаючи сили для наступних поєдинків, шпитьківчани вміло нейтралізували майже всі атаки суперника. А коли гості раптово забили другий м’яч, увімкнули попередні швидкості та відновили перевагу у три голи. Автором п’ятого голу став Маринчук. Знову велика заслуга в забитому м’ячі належить Скороходу. Олександр виконав передачу у штрафний майданчик на Байдачного, який пропустив м’яч на Дениса. А той, у свою чергу, пробив у лівий від себе кут, не залишивши голкіперу жодного шансу.

Перемога з рахунком 5:2 дозволила «Джуніорс» піднятися на третю сходинку у турнірній таблиці. Від лідера – «Десни» з Погребів – шпитьківчани відстають на три очки. Але «Джуніорс» має один матч в запасі.

Наступний поєдинок шпитьківчани проведуть 13 травня. У Козині «Джуніорс» зіграє з місцевим «Кристалом».

«Джуніорс» (Шпитьки) – «Бровари» 5:2

Голи: Байдачний 20, Верхов 32, Самар 38, Левенець 45, Маринчук 74 – Самар 23 аг, Кушка 66

«Джуніорс»: Стриж (Копаліані, 85), Чуприна, Самар, Верхов (Яблонько, 62), Куба, Резесідзе (Торшин, 67), Маринчук, Бутко (Колесник, 53), Скороход, Левенець (Куроченко, 58), Байдачний (Черновол, 75)

«Бровари»: Іщенко, Гаркуша, Саливон, Степаненко (Глушок, 46), Громей (Гожовський, 72), Титомир (Кушка, 54), Войтович, Ширай, Чорний (Безпалий, 70), Герасименко (Пономаренко, 62), Кострома