Tribuna/Футбол/Блоги/ФК Джуніорс/Вольова перемога в Обухові

Непростим виявився вояж «Джуніорс» до передмістя Києва.

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
3 мая 2017, 21:13

Непростим виявився вояж «Джуніорс» до Обухова. Місцева однойменна команда змусила понервувати прихильників шпитьківчан, вигравши перший тайм з рахунком 1:0. Але по перерві підопічні Вадима Гордієнка та Юрія Балашева довели свою перевагу в класі. Шпитьківчани забили у ворота суперника три м’ячі, які принесли команді перемогу з рахунком 3:1.

«Джуніорс» краще розпочав зустріч. Вже на перших хвилинах виводити свою команду вперед мав Байдачний. Андрій вміло прийняв м’яч на груди після подачі Левенця, але з шести метрів пробив вище воріт. Господарі організували свою атаку, заробили кутовий та несподівано, навіть для своїх вболівальників, повели у рахунку. Кандубін першим опинився на м’ячі та з лінії штрафного майданчика в дотик відправив його у ближню дев’ятку.

Шпитьківчани одразу кинулися відіграватися. Нагод для того, аби зрівняти рахунок, у «Джуніорс» було достатньо. Зокрема, Едуард Ткаченко не реалізував вихід віч-на-віч з воротарем. Дві дуелі голкіперу програв Олександр Скороход, який в обох епізодах з декількох метрів пробив у ближній кут. А Байдачний, у свою чергу, з вбивчої позиції відправив м’яч над поперечиною.

Втім, не лише гості мали шанси для взяття воріт. В середині першого тайму Мандровський скористався помилкою захисника та втік на побачення зі Стрижем. Схоже, форвард від самого початку був налаштований на те, аби заробити пенальті. Проте Стриж зіграв максимально обережно, а арбітр не купився на відверту симуляцію гравця «Обухова», за яку «нагородив» того жовтою карткою.

У перерві тренерський штаб «Джуніорс» провів дві заміни, які були направлені на підсилення гри. З появою на полі Яблонька та Щериці шпитьківчани перебудувалися та дуже швидко досягли свого. Щериця після невдалої спроби захисника вибити м’яч подалі з меж воротарського майданчика поцілив у дальній кут.

За десять хвилин потому «Джуніорс» вивів вперед Маринчук. Верхов на лівому фланзі перехитрив захисника та виконав подачу на Дениса, який головою пробив у ближній кут. Трохи згодом третій м’яч у ворота «Обухова» мав забивати Скороход, але удар Олександра відбив Петров. А вже в одній з наступних атак голкіпер господарів все ж таки капітулював і втретє. Ткаченко та Маринчук «розірвали» захист суперника, Денис увірвався до штрафної зони суперника та пробив у дальній кут. Півзахиснику «Джуніорс» аплодували не лише вболівальники, а й Сергій Коновалов. Екс-гравець збірної України, чотириразовий чемпіон країни у складі «Динамо» протягом всього матчу спостерігав за діями команд з трибун.

Перемога над ФК «Обухів» дозволила «Джуніорс» піднятися у турнірній таблиці на четверте місце. Від лідера – «Десни» з Погребів – шпитьківчани відстають на три очки, при цьому мають один матч у запасі.

«Обухів» - «Джуніорс» (Шпитьки) 1:3 Голи: Кандубін 15 – Щериця 51, Маринчук 61, 83

«Джуніорс»: Стриж (Глушковський, 85), Куба (Яблонько, 46), Самар, Бутко, Верхов (Ремезовський, 65), Резесідзе (Колесник, 65), Маринчук, Скороход, Левенець, Ткаченко (Бабенко, 85), Байдачний (Щериця, 46)