Всі новини

Ана Богдан: «Представляти свою країну і виграти матч проти Світоліної – для мене це неймовірно»

13 квітня, 22:36

Румунська тенісистка Ана Богдан (№64 WTA) прокоментувала перемогу над Еліною Світоліною (№18 WTA) у рамках Кубка Біллі Джин Кінг – 6:4, 4:6, 6:3.

«Думаю, що наприкінці другої партії я трохи поспішала завершити матч. І я занадто сильно пробивала по м’ячу. Але потім я сказала собі, що треба повернутися до тих речей, які працювали в першому сеті. Я намагалася трохи заспокоїтися, тому що часом мені хотілося пробити занадто сильно.

Для мене цей момент означає дійсно багато. Я залишала на корті своє серце. У мене були важкі часи, я не могла виграти матч протягом 1,5 місяців. І зараз, представляти свою країну і виграти матч проти Світоліної – для мене це неймовірно.

Коли я поступалася в третьому сеті, то говорила собі, що треба боротися за кожне очко, боротися заради країни і команди, залишатися в грі, попри рахунок, до самого кінця. Тому я не думала про рахунок, я думала про те, як зробити удар по кожному м’ячу, і про те, що треба боротися. Ось і все. І в мене вийшло.

Учора я була дуже розчарована. Але я сказала собі, що цей місяць я працювала дуже наполегливо, я реально хотіла перемогти [Цуренко], але це був не мій час, тож завтра я знову боротимуся. І я хочу зробити все, що в моїх силах, заради себе, заради моєї країни, моєї команди. Ця перемога означає, що ми можемо продовжити боротьбу. Тому я дуже щаслива зараз. Мені хочеться передати цей позитивний настрій іншим тенісисткам з моєї команди. Так що буду тримати пальці за наступний матч», - сказала Богдан у післяматчевому інтерв’ю.