Всі новини

Пеп Гвардіола: «Тенісисти кажуть, що «подача на перемогу на «Вімблдоні», остання партія, є найскладнішою»

15 травня, 09:29

Головний тренер «Манчестер Сіті» Пеп Гвардіола прокоментував виїзну перемогу над «Тоттенгемом» (2:0) у перенесеному матчі 34-го туру АПЛ.

«Це була дуже складна гра. Ми знали це. Вони грають з великою гордістю та інтенсивністю, і проти них дуже важко грати. «Шпори» в майбутньому будуть неймовірними, якщо вони будуть довіряти тренеру.

В останній грі все буде у наших руках. Тенісисти кажуть, що «подача на перемогу на «Вімблдоні», остання партія, є найскладнішою. Так було у матчі проти «Астон Вілли». І багато-багато років тому це сталося з Серхіо Агуеро, який забив на 93 хвилини 20 секунді проти КПР. Тож це буде така ж гра. Зараз я спокійний, думаю Антоніо, Боуена, Ворд-Проуза.

Кевін де Брюйне отримав удар по щиколотці й не міг нормально бігати. У Едерсона не було струсу мозку, у нього були проблеми з оком. Він не міг бачити належним чином, тому лікар сказав, що я повинен замінити його. Ортега – воротар світового класу. Він винятковий, винятковий воротар.

Ми знаємо, за що граємо. Напруга є, суперник дуже хороший. Тому це важко, ми це знаємо. Всі приходять на стадіон і кричать. Ці ігри складніші, але ви повинні це зробити. У нас буде один вихідний, два дні на підготовку, а потім ми зробимо все можливе від нас», – сказав Гвардіола.