Всі новини

Миколенко – поза заявкою на матч «Евертона» з «Брентфордом»

27 квітня, 18:59
2

Український захисник «Евертона» Віталій Миколенко не зіграє з «Брентфордом» у домашньому матчі 35-го туру АПЛ.

Він отримав пошкодження гомілкостопа 24 квітня в зустрічі з «Ліверпулем» (2:0). Це був його 5-й поспіль вихід у старті в чемпіонаті – 30 березня не грав з «Борнмутом» (1:2) через застуду.

Цього сезону Миколенко провів 34 матчі, в усіх грав з перших хвилин, забив 2 м’ячі. Статистика 24-річного лівого латераля тут.

Півзахисник «Брентфорда» Єгор Ярмолюк лишився у запасі на цю гру. Минулого туру він вийшов на заміну на 82-й хвилині проти «Лутона» (5:1) – це був його 3-й поспіль матч, який почав у запасі.

На рахунку 20-річного хавбека 27 матчів за «Брентфорд» без результативних дій. Детальна статистика тут.