Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Камери зафіксували, як Почеттіно відреагував на травму Мудрика

Українця замінили на Нкунку вже у першому таймі.

Автор — Nikita Pedchenko
15 травня, 22:44
1

У матчі 34-го туру АПЛ «Брайтон» вдома приймає «Челсі». Перший тайм завершився з рахунком 1:0 на користь гостів.

На 36-й хвилині Мудрик зіштовхнувся з Таріком Лемпті під час поєдинку. Українець одразу впав на газон, а через деякий час арбітр зупинив гру.

Спочатку Почеттіно почав одразу сигналізувати своїм підопічним, щоб вони вибили м'яч, адже аргентинець побачив, що Михайло лежить на полі.

А вже згодом оператори трансляції показали, як Маурісіо відреагував на цей епізод, коли лікарі підійшли до футболіста:

Вже на 42-й Михайло був замінений на Крістофера Нкунку. Було оголошено, що в українського гравця підозра на струс мозку.