Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/«Сіті» повернув лідерство АПЛ – удар Сона буде снитися фанатам «Арсенала»

У Голанда дубль.

Блог — Телевізор
15 травня, 08:30
13

В перенесеному матчі 34-го туру АПЛ «Тоттенгем» вдома програв 0:2 «Манчестер Сіті», дозволивши манкуніанцям повернутись на вершину ліги. Перед останнім туром чемпіонату.

«Тоттенгем»: Вікаріо, Ван де Вен, Дрегушин, Ромеро, Порро, Сарр (Ло Чельсо, 85), Гейб'єрг (Скіпп, 85), Бентанкур (Кулусевскі, 55), Меддісон (Мур, 90+2), Джонсон, Сон

«Ман Сіті»: Едерсон (Ортега, 69), Гвардіол, Діаш, Аканджі, Вокер, Родрі, Ковачич, Фоден, Де Брюйне (Доку, 69), Бернарду Сілва, Голанд (Альварес, 90+5)

🔹 На 6-й хвилині господарі створили перший небезпечний момент зустрічі. Гейбʼєрг запустив діагональним пасом мʼяч на лівий фланг на Джонсон, той відпасував Бентанкуру на лінію штрафного суперника, з якої уругваєць смачно приклався.

Втім, Едерсон зреагував.

🔹 Через 10 хвилин Гейбʼєрг постарався уже для гостей, коли у власному карному недбало вибивʼяч прямо на Фодена.

Філ розстрілював Вікаріо, але той не підвів команду, відбивши постріл рукою.

🔹 Під кінець тайму команда Гвардіоли вистрілила дуплетом моментів у одній атаці.

Спочатку Голанд після навісу Фодена пробив з метрів семи, але удар заблокував Бентанкур.

А потім на добивання поспів Бернарду Сілва, але і його постріл парирували. Дрегушин головою перевів мʼяч на кутовий.

🔹 А вже після перерви вболівальники дочекались і голів у зустрічі. На 52-й хвилині атака «Ман Сіті» другим темпом закінчилась тим, що Де Брюйне прострілив у воротарський, а там неприкритий Голанд забив у неприкриті ворота, адже Вікаріо невдало вийшов на перехоплення.

🔹 У відповідь на пропущений Постекоглу зняв орієнтованого на стримування суперника Бентанкура та випустив у підсилення атаки Кулусевскі. Що дуже не сподобалось уругвайцю.

🔹 Агресії в грі побільшало, коли Ромеро на дальній штанзі намагався дотягнутись до мʼяча, але натомість врізався в голову Едерсона. В підсумку, хоч голкіпер «Ман Сіті» оговтався, тренерський штаб вирішив все одно його поміняти. І це бразильцю теж не сподобалось.

🔹 Гострота за цими зупинками не загубилась. Навпаки, майже одразу після виходу на поле Ортега видав важливий сейв після удару Кулусевскі з гострого кута з близької відстані.

Здавалось, що кіпер пропустив цей мʼяч між ніг, але Штефан все ж встиг відбити мʼяч під себе стегном, а потім і зафіксував його після приземлення.

🔹 Загалом «Тоттенгем» в другій частині другого тайму солідно притиснув суперника до його воріт. Так, що Ортега змушений був, вводячи мʼяч у гру ударом від воріт, вибивати його на чужу половину поля, а не коротким пасом своєму оборонцю.

І це невдовзі дало результат для господарів. На 86-й хвилині Аканджі зіграв незграбно, давши Джонсону себе обіграти, і ось уже Сон виходить сам-на-сам на Ортегу

Але дуель корейця та німця виграв другий.

🔹 Втративши найкращу нагоду забити у матчі, лондонці негайно за це поплатились.

Через чотири хвилини Порро сфолив проти Доку у власному карному, суддя призначив 11-метровий, а Голанд його реалізував.

ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ (зʼявиться пізніше)

Дубль Ерлінга означає, що тепер у нього 27 голів у цьому розіграші АПЛ. А це робить його майже напевно переможцем бомбардирських змагань в лізі. У переслідувача Палмера зараз 21 мʼяч.

А ще ці два голи норвежця стали першими для «містян» на новому стадіоні «Тоттенгема», який відкрили у 2019 році, в рамках АПЛ. Відповідно й перемога стала першою.

🔹 В підсумку «Сіті» так і переміг 2:0 та за тур до закінчення чемпіонату повернувся на перше місце в таблиці, випереджаючи «Арсенал» на два бали. 88 очок проти 86.

В останньому турі команда Гвардіоли зіграє проти «Вест Гема», а команда Артети проти «Евертона». В цих іграх і визначиться доля чемпіонства.

У «Тоттенгема» це ж уже пʼята поразка за останні шість турів. Це означає, що «шпори» підпустили ще ближче переслідувачів і ризикують не лише втратити пʼяте місце, але й залишитись без єврокубків узагалі. Хоча ще донедавна боролись із «Астон Віллою» за зону Ліги чемпіонів.

З іншого боку фанати «шпор» можуть радіти такому результату матчу, адже він значно погіршив шанси ненависного для них «Арсенала» на чемпіонство.